best-rich-snippets-plugins

بهترین پلاگین های نشانه گذاری(Rich Snippets)

آیا به دنبال بهترین افزونه های نشانه گذاری هستید؟ Rich Snippets به شما کمک می کنند تا نرخ کلیک خود را بهبود بخشیده و ترافیک ارگانیک بیشتری را به سمت سایتتان هدایت کنید. در این مقاله ، ما تعدادی از بهترین افزونه های structured data را به اشتراک می گذاریم که به طور خودکار نشانه گذاری را نجام می دهد ، بنابراین Google می تواند Rich Snippets را در نتایج جستجو نشان دهد.

structured data چیست؟

rich snippet اطلاعات اضافی را به نتایج جستجوی معمولی در Google ارائه می دهند. بیایید نگاهی بیندازیم که  از نتایج جستجوی معمولی چگونه است.

structure data

همانطور که در نتیحه بالا مشاهده می کنید یک نتیجه معمولی بدون نشانه گذاری است در تصویر پایین نتیجه را با نشانه گذاری مشاهده می کنید

rich snippetنتیجه بالا نتیجه همراه با structure data می باشد از آنجا که از نظر بصری بسیار چشم گیر تر از نتایج جستجوی معمولی است، به بهبود نرخ کلیک و کمک به ترافیک بیشتر سایت شما کمک می کند.

با نشانه گذاری ، اطلاعات اضافی مانند رتبه بندی ستاره ها ، تصویر و غیره به نتایج جستجوی معمولی اضافه می شود تا تجربه جستجو بهبود یابد. از آنجا که Rich Snippets از بقیه نتایج در صفحه متمایز هستند ، احتمالاً نرخ کلیک بالاتر و در نهایت ترافیک ارگانیک بیشتری دریافت خواهید کرد.

چرا یک افزونه Rich Snippet برای وردپرس انتخاب می کنیم؟

به منظور نمایش نشانه گذاری در نتایج جستجوی Google ، باید در وب سایت خود علامت گذاری را پیاده سازی کنید. نشانه گذاری Schema کدی است که شما برای کمک به بهبود نحوه نمایش موتورهای جستجو صفحه خود در نتایج جستجو ، در وب سایت خود قرار داده اید. با داشتن یک افزونه مناسب  برای وردپرس ، می توانید به راحتی نشانه گذاری را در سایت خود پیاده سازی کرده و بدون نیاز به نوشتن یک خط کد ، نشانه ها را به نتایج جستجوی خود اضافه کنید.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های schema از وردپرس موجود در بازار بیندازیم.

1. Schema Pro

Schema-Pro

Schema Pro یک افزونه schema WordPress است که به شما امکان می دهد بدون برنامه نویسی  نشانه ها را ، به طور خودکار در وب سایت خود اضافه کنید. این کمک می کند تا نرخ کلیک وب سایت خود را افزایش داده و با انواع پست کار کنید.

این پلاگین شامل پشتیبانی از زمینه های سفارشی برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد هر صفحه است.

2. WP Product Review

WP-Product-Review

WP Product Review یک افزونه وردپرس همه کاره است که تمام ویژگی های مورد نیاز شما را در سایت به شما ارائه می دهد. این سیستم دارای رتبه بندی هوشمند و سیستم بررسی برای پست ها ، پیوندهای وابسته ، بررسی کاربران و سیستم نشانه گذاری است.

3. WP Review

WP Review

WP Review یک افزونه ممتاز وردپرس است که دارای بررسی و افزونه نشانه گذاری می باشد. این دستگاه با 14 نوع rich snippet های مختلف همراه است و به شما امکان می دهد schema مناسب برای پست خود را انتخاب کنید. این افزونه دارای چندین سیستم بررسی و رتبه بندی از جمله ستاره ، درصد ، دایره و غیره است.

4. All In One Schema Rich Snippets

All In One Schema Rich Snippets

All In One Schema Rich Snippets یک افزونه رایگان نشانه گذاری  برای وب سایت های وردپرس است. که اطلاعات کوتاه و دقیق در مورد صفحات شما را به موتورهای جستجو می دهد. و دارای گزینه های schema تعاملی مانند عکس ، رتبه بندی ستاره ، قیمت ، نویسنده و غیره است.

5. Schema

schema-plugin

Schema یک افزونه سبک و رایگان WordPress است که به شما امکان می دهد کد structre data را به وب سایت خود اضافه کنید. ,و باعث افزایش نرخ کلیک کاربران شده به شما کمک می کند نتایج جستجوی خود را ارتقا دهید و اطلاعات rich snippet را دقیقاً به محتوای خود اضافه می کنید.

6. kk Star Ratings

kk-star-ratings

kk Star Ratings یک افزونه عالی برای نشانه گذاری وردپرس است. شما با این پلاگین قادر هستید برای تمامی پست های خود از schema استفاده کنید.

7. Schema & Structured Data for WP & AMP

Schema-Structured-Data-for-WP-AMP

Schema and Structured Data for WP و AMP یک افزونه رایگان وردپرس است که می توانید برای پست ها و محصولات خود نشانه گذاری کنید. این برنامه نیز با AMP سازگاری کامل دارد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.