best-wordpress-redirect-plugins

بهترین افزونه Redirect (تغییر مسیر) وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های تغییر مسیر وردپرس هستید؟

با افزونه های redirect وردپرس ، تغییر مسیر صفحات وردپرس خود بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا دسترسی به FTP ، ایجاد می کند.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های redirect وردپرس را برای مدیریت تغییر مسیر وب سایت خود به شما نشان خواهیم داد.

انتخاب بهترین افزونه تغییر مسیر وردپرس

مخزن WordPress افزونه های مختلفی را برای مدیریت تغییر مسیرها در وب سایت شما ارائه می دهد. هر یک از این افزونه ها بسته به نوع تغییر مسیر که می خواهید در وب سایت خود پیاده سازی کنید ، مجموعه ها و تنظیمات مختلفی را ارائه می دهند.

در اینجا لیستی از برخی از ویژگیهای متداول که در یک افزونه تغییر مسیر WordPress مشاهده خواهید کرد:

  • تغییر مسیرهای آسان 301
  • خطاهای 404 را پیگیری کنید
  • یک URL مقصد سفارشی تنظیم کنید

1. Redirect Manager

Redirect Manager

Redirect Manager یک افزونه محبوب تغییر مسیر WordPress توسط Yoast SEO Premium است. این امکان را به شما می دهد تا صفحات را در وب سایت وردپرس خود به راحتی تغییر مسیر دهید. پس از فعال کردن این افزونه ، این افزونه از شما خواسته می شود هر زمان که صفحه یا پست خود را از وب سایت خود حذف کنید ، به URL دیگری تغییر مسیر دهید.

کاملاً با کنسول جستجوی Google یکپارچه شده است و به شما امکان می دهد خطاهای خزیدن را به سرعت و به راحتی رفع کنید. Redirect Manager انواع مختلفی از ماژول تغییر مسیر را ارائه می دهد ، از جمله 301 دائمی ، 302 یافت شده ، 307 موقت ، 410 محتوای حذف شده و 451 محتوا به دلایل قانونی در دسترس نیست.

مستندات گسترده آنها به شما کمک می کند تا هنگام حذف یک صفحه ، کدام نوع تغییر مسیر را انتخاب کنید.

این افزونه ای برای افزونه Yoast SEO Premium WordPress است.

2. Redirection

Redirection

Redirection یک افزونه محبوب مدیریت هدایت وردپرس است. این امر به شما کمک می کند تا با گزینه های تغییر مسیر آسان برای مدیریت ، خطاها را در وب سایت خود کاهش دهید. امکان تغییر مسیرهای مشروط با دهها امکان مانند تغییر مسیر وضعیت ورود به سیستم ، تغییر مسیر قابلیت نقش ، تغییر مسیر آدرس IP ، تغییر مسیر سرور ، تغییر مسیر نوع صفحه و موارد دیگر امکان پذیر است.

همه خطاهای 404 را ردیابی می کند و به شما امکان می دهد تا در صورت نیاز ، تغییر مسیرها را به روز کنید. می توانید خطاها را به صورت گروهی مدیریت کرده و آنها را به صورت عمده هدایت کنید. افزونه Redirection یک گزینه ورود به سیستم قدرتمند دارد که به شما امکان می دهد همه تغییر مسیرها ، خطاها و اطلاعات کاربر را کنترل کنید. این گزارش ها برای تحقیقات خارجی قابل صادرات هستند.

3. Simple 301 Redirects

Simple-301-Redirects-WordPress-Plugin

ریدایرکت Simple 301 یک افزونه قدرتمند تغییر مسیر WordPress 301 است. این امکان را به شما می دهد تا از صفحات حذف شده خود به URL موجود تغییر مسیر دهید.

به راحتی می توانید 301 تغییر مسیر را از صفحات قدیمی خود به صفحات جدید تنظیم کنید ، که در طی فرایند مهاجرت وب سایت مفید واقع می شود. حتی وقتی ساختار URL قدیمی با پیوندهای ارتباط مجدد جدید مطابقت ندارد ، این افزونه اطمینان می دهد که پیوندهای شما از یکپارچه عبور می کنند

4. 301 Redirects

301-redirects

301 Redirects یک افزونه هدایت مجدد WordPress است. این امکان را به شما می دهد تا 301 و 302 تغییر مسیر را در وب سایت خود ایجاد کنید. این افزونه هنگام به روزرسانی مطالب خود و انقضای صفحات منسوخ مفید است. 301 تغییر مسیر به شما کمک می کند تا کاربران را به صفحات ، پست ها ، انواع ارسال های سفارشی ، بایگانی ها و سایر صفحات هدایت کنید.

غیر از این ، شما همچنین می توانید یک URL مقصد دلخواه را برای هدایت کاربران از صفحات خطای 404 تنظیم کنید. با ویژگی تغییر مسیر stats ، می توانید بفهمید که از چه هدایت مجدد استفاده می شود.

5. Safe Redirect Manager

Safe Redirect Manager

Safe Redirect Manager افزونه مدیر تغییر مسیر HTTP WordPress است. تنظیمات تغییر مسیر ساده را در داشبورد وردپرس شما فراهم می کند. می توانید قوانین تغییر مسیر سفارشی ایجاد کرده و خود یک نوع تغییر مسیر را انتخاب کنید. این افزونه به راحتی تنظیم و پشتیبانی شبکه چندرسانه ای وردپرس است.

6. SEO Redirection Plugin

SEO Redirection Plugin

SEO Redirection یک افزونه قدرتمند تغییر مسیر وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا 301 تغییر مسیر را در وب سایت وردپرس خود به راحتی اضافه و مدیریت کنید. این افزونه به شما کمک می کند با ادغام در کنسول جستجوی Google ، خطاهای 404 و 404 نرم را پیدا کنید و برطرف کنید.

افزونه تغییر مسیر SEO به طور خودکار هنگام تغییر URL ، یک تغییر مسیر 301 را به یک پست اضافه می کند. این پنل کنترل پیشرفته برای تغییر مسیر پوشه ها ، مشاهده سیاههها ، افزودن عبارات منظم ، انتخاب روش های تغییر مسیر و موارد دیگر دارد.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.