Best-WP-Security-Plugins

بهترین پلاگین های امنیت وردپرس

آیا می خواهید سایت وردپرس خود را ایمن نگه دارید؟  از آنجا که WordPress یکی از محبوب ترین سایت سازها است ، اغلب توسط هکرها و اسپم های مخرب هدف قرار می گیرد. متأسفانه ، بسیاری تصور می کنند که هکرها فقط شرکت های بزرگ یا وبلاگ های محبوب را هدف قرار می دهند ، بنابراین زیاد به امنیت وبسایت خود توجه نمی کنند. اما در واقعیت ، هکرها نه تنها به سرقت داده های شخصی و ایجاد بک لینک ، بلکه در بسیاری از مواقع فقط برای سرگرمی به وب سایت ها حمله می کنند.

به عبارت دیگر ، داشتن یک وب سایت کوچک تضمین نمی کند که سایت شما از حملات مخرب در امان باشد. مگر اینکه اقدامات امنیتی را برای جلوگیری از حملات انجام دهید.

بهترین راه برای ایمن سازی وب سایت خود با نصب افزونه های امنیتی وردپرس ایجاد می شود.

در این مقاله ، ما محبوب ترین افزونه های امنیتی وردپرس را با هم مقایسه خواهیم کرد تا به شما در یافتن بهترین افزونه های امنیتی وردپرس برای سایت خود کمک کنیم.

چرا از پلاگین امنیتی WordPress استفاده می کنیم؟

تضمین امنیت سایت می تواند مشکل باشد.

مشکلات امنیت در وب سایت می تواند صدمات جدی به کسب و کار شما وارد کند.هکرها می توانند داده های شما یا داده های متعلق به کاربران و مشتریان شما را سرقت کنند.
وب سایت شما می تواند تخریب و یا حذف شود ، که می تواند در سئو و اعتبار برند شما تأثیر منفی بگذارد.

همانطور که میدانید اعتبار برند و سئو بسیار اهمیت دارد شما می توانید با مراجعه به مقاله بهترین پلاگین های سئو به بهینه سازی وب سایت خود نیز کمک کنید

برای جلوگیری از هک شدن ، باید بهترین وجدید ترین راهکارهای امنیتی را برای محافظت از وب سایت خود دنبال کنید. ما همه آنها را به راحتی و به صورت گام به گام  برای شما گردآوری کرده ایم.

یک افزونه امنیتی خوب وردپرس باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  1. Firewall: فایروال ها قبل از رسیدن به سرور وب سایت شما ، همه ترافیک ها را در وب سایت شما نظارت می کنند و ربات های آسیب پذیر را فیلتر می کنند.
  2. Scan: برای یافتن بدافزار یا سایر تهدیدات احتمالی ، به طور مرتب اسکن وب سایت شما توصیه می شود.
  3. Fixes: یک افزونه امنیتی خوب باید از حمله بدافزارها جلوگیری کند و در صورت حمله به سایت ، رفع مشکلات موجود در سایت را تضمین می کند.

توجه: فقط از این لیست باید از یک افزونه استفاده کنید. داشتن چندین پلاگین فعال از این لیست می تواند منجر به مشکالات کند سرعت سایت شود.

1. پلاگین Sucuri

SucuriWebsite

Sucuri یک راه حل کامل امنیتی وب سایت و یکی از بهترین افزونه های وردپرس است. این افزونه شما را از بدافزارها ،
حملات بی رحمانه و سایر آسیب پذیری های احتمالی محافظت می کند.
هنگامی که Sucuri را فعال کردید ، تمام ترافیک وب سایت شما از طریق سرورهای CloudProxy آنها عبور می کند و برای درخواست های مخرب ، هر درخواست اسکن می شود. به همین دلیل ، Sucuri با اجازه ندادن ترافیک مخرب به سرور شما ، می تواند بار سرور را کاهش داده و عملکرد سایت شما را بهبود بخشد.
این وب سایت شما را در برابر SQL Injections ، XSS و همه حملات شناخته شده محافظت می کند. علاوه بر آن ، آنها تهدیدات امنیتی احتمالی را به تیم اصلی WordPress و افزونه های شخص ثالث گزارش می دهند.

گذشته از مسدود کردن همه حملات ، راههای دیگری که Sucuri از وب سایت شما محافظت می کند عبارتند از:

  1. بسته آنتی ویروس این وب سایت شما را هر 4 ساعت یک بار نظارت می کند تا مطمئن شود وب سایت شما از آسیب پذیری ها و بدافزارهای احتمالی عاری است.
  2. همه مواردی را که در سایت شما رخ می دهد ، از جمله تغییرات پرونده ، آخرین ورود ، تلاش برای ورود به سیستم ناموفق و موارد دیگر را پیگیری می کند.
  3. این امکان را به شما می دهد تا از اسکن سمت سرور برای محافظت از وب سایت خود در برابر عفونت های در معرض خطر و سرور استفاده کنید.

2. پلاگین StackPath

StackPath security

StackPath عمدتا به عنوان CDN (شبکه تحویل محتوا) شناخته می شود که به شما امکان می دهد وب سایت خود را از سراسر جهان با سرعت بالا مشاهده کنید. همچنین امنیت کاملی را برای سایت شما ارائه می دهد ، در واقع اولین پلت فرم امن لبه در جهان است.

StackPath محافظت DDoS در سطح وسیع را ارائه می دهد. معماری پیشرفته آنها حملات DDoS را به داخل سوراخ های استراتژیک شناسایی و هدایت می کند ، تمام پیشنهادات StackPath دارای لایه 3 و 4 DDoS هستند و حفاظت از نظر جغرافیایی توزیع می شود.

شبکه StackPath همچنین برای دفاع از تهدیدات جدید در صورت بروز رمزگذاری در سطح شبکه ، اسکن شبکه و همچنین دفاع از بدافزار طراحی شده است. اما امنیت یک افزودنی فکر دوم به StackPath نیست ، بلکه یک اولویت مرتبه اول است.
افزونه نه تنها وب سایت شما را در برابر حملات ایمن نگه می دارد ، بلکه باعث افزایش چشمگیر سرعت سایت شما نیز خواهد شد.

3.پلاگین SiteLock

siteLock security

SiteLock یکی دیگر از راه حل های امنیتی محبوب وب سایت است که محافظت از DDoS ، اسکن نرم افزارهای مخرب و موارد دیگر را ارائه می دهد. این مجموعه با تمام ویژگی های لازم برای تأمین امنیت وب سایت شما همراه است.
این یکی از سریعترین راه حل های اسکن وب سایت است که به طور خودکار می تواند آسیب پذیریها را پیدا کند ، و برطرف کند و از آسیب پذیری ها جلوگیری کند ، آرامش ذهنی را که شایسته شماست به شما بخشد.
اگر بدافزار در وب سایت شما یافت شد ، SiteLock به صورت خودکار آن را برطرف می کند و در مورد آن به شما اطلاع می دهد. بر اساس گزارش اسکن دقیق ، می توانید برای تأمین امنیت سایت خود اقدام فوری انجام دهید.

با استفاده از فایروال برنامه وب آنها ، می توانید ترافیک کاربران را از ترافیک رباتها متمایز کرده و قبل از رسیدن به سایت خود ، وب سایت خود را از رباتها و حملات محافظت کنید.

4. پلاگین Wordfence Security

wordfence security

Wordfence یکی از کاملترین افزونه های امنیتی وردپرس موجود است. نسخه رایگان Lite از این افزونه در مخزن رسمی افزونه های WordPress موجود است. افزونه رایگان دارای ویژگی های مهمی مانند فایروال برنامه وب ، اسکنر بدافزار و محافظت در برابر حملات وحشیانه است. با 2+ میلیون نصب فعال ، محبوب ترین افزونه امنیتی برای وردپرس است.

Wordfence بر حملات بی رحمانه نظارت می کند و هرگونه تلاش را پس از تلاشهای زیادی برای ورود به سیستم قفل می کند. می توانید هر کسی را که از نام کاربری نامعتبر استفاده می کند قفل کنید و حتی احراز هویت 2 عاملی را برای امنیت بهتر فعال کنید.

با داشتن ویژگی مسدود کردن کشور ، می توانید حملات و سرقت محتوا را که ناشی از یک منطقه جغرافیایی خاص است ، متوقف کنید. بر اساس تطابق الگوی و دامنه IP ، می توانید کل شبکه های مخرب و فعالیت های انسانی را که مشکوک به نظر می رسد ، مسدود کنید.

این امکان را به شما می دهد تا اعتبار آدرس IP خود را بررسی کنید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که ایمیل های مشتری شما به عنوان هرزنامه علامت گذاری نشده اند.

5.پلاگین BulletProof Security

BulletProof Security

BulletProof Security یکی دیگر از افزونه های امنیتی محبوب وردپرس است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را برای بدافزار ، تنظیم فایروال ها ، تهیه نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی خود و سایر موارد اسکن کنید.

این مجهز به یک جادوگر تنظیم خودکار 1 کلیک است که اجرای این افزونه را بدون تنظیم دستی یا پیکربندی دستی آسان می کند. پس از نصب ، افزونه بطور خودکار تهدیدهای امنیتی را در زمان واقعی تشخیص داده و برطرف می کند.

گفته می شود ، توصیه می شود وب سایت خود را برای هر پرونده یا هکر از قبل موجود پس از تنظیم ، اسکن کنید. تمام افزونه ها یا مضامین نصب شده در زمان آینده در زمان واقعی بررسی می شوند.

با داشتن فایروال مبتنی بر IP ، می توانید تمام افزونه های خود را از دسترسی عمومی و بهره برداری عمومی محافظت کنید.

اگر بودجه محدودی دارید ، BulletProof Security ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. با هزینه یکبار 69،95 دلار می توانید افزونه را در وب سایت های نامحدود نصب کنید. پس از خرید ، شما به روزرسانی های رایگان و پشتیبانی از طول عمر محصول را دریافت می کنید.

6.پلاگین iThemes Security

ithemes Security

iThemes Security ، که قبلاً با عنوان Better WP Security شناخته می شد ، به شما چندین روش برای امنیت وب سایت وردپرس خود می دهد.

با محدود کردن تعداد تلاش های ناموفق برای ورود به سیستم ، وب سایت شما را از حملات بی رحمانه محافظت می کند. می توانید هشدارهای ایمیل دریافت کنید تا از هرگونه به روزرسانی پرونده اخیر مطلع شوید ، بنابراین می دانید سایت شما هک شده است.

با توجه به محدودیت هایی که شما تعیین کرده اید ، iThemes Security هر IP مشکوکی را که برای آسیب پذیری در سایت شما اسکن می کند ، قفل می کند. شما حتی می توانید یک حالت دور برای سایت خود تنظیم کنید تا داشبورد وردپرس شما بر اساس تنظیمات شما غیرقابل دسترسی باشد.

برخی از ویژگی های دیگر که می توانید مفید بدانید عبارتند از:

  1. احراز هویت 2 عاملی که محافظت از لایه اضافی را به وب سایت شما می دهد.
  2. اگر مضامین یا افزونه های منسوخ وجود دارد و یا موارد اساسی را که باید برطرف شوند ، به شما اطلاع دهید.

7.پلاگین All In One WP Security & Firewall

all-in-one Security

All In One WP Security & Firewall یک افزونه امنیتی وردپرس رایگان است که امنیت وب سایت شما را به یک سطح کاملاً جدید می برد. بهترین چیز در مورد این افزونه این است که کلیه ویژگی های آن به صورت پایه ، متوسط یا پیشرفته طبقه بندی می شوند و این باعث می شود که بدون شک وب سایت بتواند گروهی از ویژگی ها را برای هر کسی آسان کند.

می توانید یک سنج قدرت امنیتی درست در داشبورد وردپرس خود پیدا کنید. این برنامه به شما می گوید که وب سایت شما چقدر مبتنی بر سیستم امتیازدهی امتیازات است. این افزونه همچنین با یک ویجت داشبورد دیگر ارسال شده است که به شما توصیه می کند ویژگی های خاصی را در سایت خود فعال کنید تا به حداقل امنیت قابل قبولی برسید.

 

بهترین پلاگین امنیتی وردپرس کدام است؟

بعد از مقایسه ما با افزونه های امنیتی وردپرس برتر ، متوجه شدیم که Sucuri بهترین راه حل امنیتی وردپرس برای وب سایت شما است. این نرم افزار شامل تمام ویژگی هایی است که شما باید از یک راه حل امنیتی وب سایت ، از جمله اسکن وب سایت ، فایروال های سطح DNS و یک شبکه تحویل محتوا (CDN) به آن نیاز داشته باشید. ابزاری مانند اسکنر امنیت وب سایت می تواند در یافتن وضعیت فعلی امنیت سایت شما بسیار مفید باشد.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های امنیتی وردپرس برای سایت خود کمک کند. 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.